Miniatyrmålning, porträtt av kamrer Sifvert. Signerad och daterad 1802. (Diameter 55mm)
1 200 SEK | 2019-10-20 11:48 |
1 100 SEK | 2019-10-20 09:52 |
1 000 SEK | 2019-10-20 09:39 |
900 SEK | 2019-10-19 22:30 |
700 SEK | 2019-10-18 18:10 |
650 SEK | 2019-10-19 18:55 |
350 SEK | 2019-10-17 21:30 |
350 SEK | 2019-10-17 23:47 |
250 SEK | 2019-10-17 23:06 |
100 SEK | 2019-10-17 20:47 |
100 SEK | Startpris |