Olja på pannå, skogsbild med rådjur. Signerad och daterad 72. (32x44)
1 200 SEK | 2019-10-18 16:41 |
1 100 SEK | 2019-10-20 10:48 |
950 SEK | 2019-10-18 13:08 |
300 SEK | 2019-10-18 08:06 |
100 SEK | 2019-10-17 19:48 |
100 SEK | Startpris |