Olja på duk, konditori Klippan. Signerad och daterad 1998. (38x46)
1 000 SEK | 2019-10-20 10:16 |
1 000 SEK | 2019-10-20 11:49 |
850 SEK | 2019-10-20 09:41 |
250 SEK | 2019-10-18 21:03 |
100 SEK | 2019-10-18 06:58 |
100 SEK | Startpris |