Olja på duk, Jesus på korset. Osignerad. Duklagning, fläckar, färgbortfall. (38x30)
1 100 SEK | 2019-10-19 21:23 |
1 100 SEK | 2019-10-20 09:59 |
700 SEK | 2019-10-19 13:18 |
250 SEK | 2019-10-18 19:33 |
200 SEK | 2019-10-18 12:04 |
150 SEK | 2019-10-18 08:27 |
100 SEK | 2019-10-17 21:48 |
100 SEK | Startpris |