Automat. Armband i läder. Bruksslitage, urtavla med fläckar, glas med repor. (Diameter 35mm, totalvikt 42g.)
3 200 SEK | 2019-10-20 00:04 |
3 000 SEK | 2019-10-19 19:22 |
2 200 SEK | 2019-10-17 19:27 |
900 SEK | 2019-10-18 01:33 |
500 SEK | 2019-10-17 23:21 |
200 SEK | 2019-10-17 19:07 |
100 SEK | Startpris |