Konstglas. Med dekor av fiskar och sjögräs. Signerad "Orrefors Sweden Graal no 2479 Edward Hald". Smärre repor, mindre beläggningar. (Höjd 13,5)
2 200 SEK | 2019-10-20 11:50 |
2 100 SEK | 2019-10-20 11:48 |
2 000 SEK | 2019-10-19 23:33 |
1 600 SEK | 2019-10-20 11:01 |
1 300 SEK | 2019-10-19 18:19 |
1 200 SEK | 2019-10-19 00:22 |
1 100 SEK | 2019-10-18 17:25 |
950 SEK | 2019-10-18 16:25 |
850 SEK | 2019-10-18 08:12 |
200 SEK | 2019-10-17 19:10 |
200 SEK | 2019-10-17 19:28 |
100 SEK | 2019-10-17 18:36 |
100 SEK | Startpris |