Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Fläckar, glas med repor. (Diameter 35mm)
3 200 SEK | 2019-10-20 11:56 |
3 000 SEK | 2019-10-19 20:56 |
2 900 SEK | 2019-10-19 09:20 |
2 800 SEK | 2019-10-17 19:33 |
2 300 SEK | 2019-10-18 20:40 |
2 100 SEK | 2019-10-18 10:16 |
1 500 SEK | 2019-10-17 21:43 |
950 SEK | 2019-10-17 20:05 |
650 SEK | 2019-10-17 19:56 |
250 SEK | 2019-10-17 19:44 |
100 SEK | 2019-10-17 18:33 |
100 SEK | Startpris |