Delvis förgylld brons. Insats i slipad kristall. Hänklar i form av svanhuvuden. Mynning med ojämnheter och mindre nagg. (Höjd 26)
3 600 SEK | 2019-10-20 09:52 |
3 600 SEK | 2019-10-20 11:11 |
3 200 SEK | 2019-10-20 07:49 |
2 400 SEK | 2019-10-17 19:54 |
2 100 SEK | 2019-10-19 18:19 |
1 900 SEK | 2019-10-19 10:44 |
1 700 SEK | 2019-10-18 21:11 |
800 SEK | 2019-10-18 11:06 |
700 SEK | 2019-10-18 01:31 |
600 SEK | 2019-10-17 20:27 |
500 SEK | 2019-10-17 19:03 |
150 SEK | 2019-10-17 19:01 |
100 SEK | 2019-10-17 18:55 |
100 SEK | Startpris |