Vas, "Kantarelli", med slipad dekor samt lövformad skål. Signerade. Vasen med mindre fotnaggar. (Höjd 2,5-14)
1 200 SEK | 2019-10-18 21:45 |
1 100 SEK | 2019-10-20 11:58 |
800 SEK | 2019-10-19 21:29 |
300 SEK | 2019-10-19 14:39 |
150 SEK | 2019-10-18 20:06 |
100 SEK | 2019-10-17 20:01 |
100 SEK | Startpris |