Vriden form. Handtag av svärtad trä. Invändigt förgylld. Repor, fläckar. (Längd 37, vikt 744g.)
2 300 SEK | 2019-10-03 15:59 |
2 200 SEK | 2019-10-18 15:02 |
100 SEK | Startpris |