Bordsgafflar 6st, bordsskedar 6st, bordsknivar 6st, smörgåsgafflar 6st, smörgåsknivar 6st samt dessertskedar 5st. Bruksslitage, repor. Knivarna delvis lösa ifrån skaft, enstaka bulor. (Knivarnas längd 20,5, totalvikt 1437g.)
6 200 SEK | 2019-10-20 12:01 |
6 000 SEK | 2019-10-19 16:21 |
3 400 SEK | 2019-10-18 15:05 |
3 200 SEK | 2019-10-17 20:25 |
950 SEK | 2019-10-17 21:39 |
100 SEK | Startpris |