Horn, med graverad och färgad dekor av lodjur samt ren. Handtag i masurbjörk. Signerad. Numrerad 694. (Total längd 25)
2 700 SEK | 2019-10-19 22:06 |
2 600 SEK | 2019-10-20 11:00 |
2 200 SEK | 2019-10-19 22:40 |
1 300 SEK | 2019-10-18 10:12 |
550 SEK | 2019-10-17 21:55 |
400 SEK | 2019-10-18 07:45 |
100 SEK | 2019-10-17 18:42 |
100 SEK | Startpris |