För väggupphängning. Fanerat i mahogny. Ett dörrfäste med avslag. Ytslitage. (Höjd 31)
200 SEK | 2019-10-19 08:45 |
150 SEK | 2019-10-18 21:42 |
100 SEK | 2019-10-17 20:07 |
100 SEK | Startpris |