Skulptur i stengods. Delvis förgylld. Signerad. Svärtad träsockel. (Höjd 22, längd 37)
2 200 SEK | 2019-10-20 12:01 |
2 100 SEK | 2019-10-20 12:00 |
1 800 SEK | 2019-10-20 11:36 |
1 500 SEK | 2019-10-19 15:34 |
900 SEK | 2019-10-18 00:23 |
600 SEK | 2019-10-18 01:14 |
300 SEK | 2019-10-17 20:39 |
100 SEK | 2019-10-17 19:25 |
100 SEK | Startpris |