Skålar 2st, glaserade, Koryo samt skål, oglaserad. En skål med omfattande lagningar, den oglaserade med mynningsnaggar. (Diameter 9,5-18,5)
700 SEK | 2019-10-20 11:58 |
650 SEK | 2019-10-20 11:57 |
400 SEK | 2019-10-20 09:34 |
350 SEK | 2019-10-19 21:44 |
150 SEK | 2019-10-18 19:06 |
100 SEK | Startpris |