Med adelskrona och text "Mea in deo salus". Förgyllningsslitage. Mindre naggar, fatet med bottenspricka. (Diameter 7,5-13)
1 400 SEK | 2019-10-20 11:59 |
1 300 SEK | 2019-10-20 11:56 |
750 SEK | 2019-10-18 13:45 |
550 SEK | 2019-10-20 07:37 |
450 SEK | 2019-10-19 18:19 |
200 SEK | 2019-10-18 15:07 |
100 SEK | 2019-10-18 10:49 |
100 SEK | Startpris |