Förgylld stålboett. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, urtavla med mindre fläckar. (Diameter 33mm)
500 SEK | 2019-10-20 08:40 |
450 SEK | 2019-10-19 12:59 |
400 SEK | 2019-10-18 10:22 |
200 SEK | 2019-10-17 20:00 |
100 SEK | Startpris |