Stål. Med svart urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 35mm)
300 SEK | 2019-10-20 11:53 |
250 SEK | 2019-10-19 15:51 |
200 SEK | 2019-10-18 03:23 |
150 SEK | 2019-10-17 20:02 |
100 SEK | Startpris |