Horn, trä och hud. Med skuren och färgad dekor. Signerad. Knivens handtag med mindre dekorbortfall. Slitage. (Total längd 26)
7 800 SEK | 2019-10-20 12:02 |
7 600 SEK | 2019-10-20 12:02 |
3 600 SEK | 2019-10-18 20:13 |
3 600 SEK | 2019-10-20 09:32 |
3 200 SEK | 2019-10-18 13:42 |
2 600 SEK | 2019-10-18 09:51 |
1 100 SEK | 2019-10-17 23:46 |
1 000 SEK | 2019-10-18 08:51 |
500 SEK | 2019-10-17 19:18 |
500 SEK | 2019-10-17 20:18 |
150 SEK | 2019-10-17 18:58 |
100 SEK | 2019-10-17 18:42 |
100 SEK | Startpris |