Med graverad dekor. På kulfötter. Invändigt förgyllda. En med spår av stämpel. En med förstärkta fotfästen och lagningar. Mindre bulor. (Höjd 4,5, diameter 4,5)
2 200 SEK | 2019-10-20 11:50 |
2 100 SEK | 2019-10-19 20:24 |
2 000 SEK | 2019-10-18 01:35 |
1 900 SEK | 2019-10-19 19:06 |
1 500 SEK | 2019-10-19 16:43 |
900 SEK | 2019-10-19 10:21 |
550 SEK | 2019-10-18 11:12 |
450 SEK | 2019-10-17 21:38 |
400 SEK | 2019-10-17 18:38 |
400 SEK | 2019-10-17 21:32 |
150 SEK | 2019-10-17 19:48 |
100 SEK | Startpris |