Matskedar 12st, matgafflar 12st, matknivar 12st, kaffeskedar 11st, moccaskedar 12st, smörgåsgafflar 2st, smörknivar 2st samt tårtspade. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 1420g., knivarnas vikt 855g.)
9 200 SEK | 2019-11-10 08:46 |
9 000 SEK | 2019-11-10 10:49 |
8 000 SEK | 2019-11-10 08:45 |
7 000 SEK | 2019-11-09 16:48 |
5 600 SEK | 2019-11-08 16:10 |
5 400 SEK | 2019-11-08 01:26 |
4 000 SEK | 2019-11-08 10:02 |
3 600 SEK | 2019-11-07 22:01 |
3 600 SEK | 2019-11-07 23:30 |
3 000 SEK | 2019-11-07 23:22 |
2 200 SEK | 2019-11-07 21:01 |
200 SEK | 2019-11-07 21:08 |
100 SEK | 2019-11-07 19:27 |
100 SEK | Start price |