Kristall. Med rutslipad dekor. Signerade, bl.a. etikettmärkta. Ett med nagg. (Höjd 15, diameter 8,5)
4 200 SEK | 2019-11-10 11:57 |
4 000 SEK | 2019-11-10 11:52 |
3 400 SEK | 2019-11-10 11:50 |
2 200 SEK | 2019-11-08 17:06 |
1 400 SEK | 2019-11-07 19:37 |
100 SEK | Start price |