Kristall. Med slipad dekor. Signerade. Ett med nagg. (Höjd 14,5, diameter 7,5)
1 600 SEK | 2019-11-10 09:43 |
1 600 SEK | 2019-11-10 11:59 |
1 300 SEK | 2019-11-08 17:07 |
1 200 SEK | 2019-11-09 23:14 |
1 000 SEK | 2019-11-08 21:49 |
700 SEK | 2019-11-08 10:08 |
650 SEK | 2019-11-07 19:53 |
650 SEK | 2019-11-07 22:59 |
150 SEK | 2019-11-07 21:09 |
100 SEK | Startpris |