Olja på duk, "Naket i brassken, fäbostuga i Floda Dalarna". Signerad och daterad 48. (78x63)
3 000 SEK | 2019-11-08 16:53 |
2 900 SEK | 2019-11-05 14:57 |
2 800 SEK | 2019-11-08 16:46 |
550 SEK | 2019-11-07 22:33 |
100 SEK | Startpris |