För officer. Förgyllt parerskydd. Med dekor av trekronor och lejonhuvud. Svärtad stålbalja. Klinga med förgylld dekor och text. Klinga med ytslitage, mindre ytrost. Balja i bulor. Trähandtagets avslut med avslag. (Längd 95)
2 000 SEK | 2019-11-07 23:26 |
1 900 SEK | 2019-11-08 17:43 |
1 700 SEK | 2019-11-08 09:37 |
1 000 SEK | 2019-11-01 15:17 |
150 SEK | 2019-11-07 19:36 |
100 SEK | Start price |