Bordsskedar 6st, smörgåssgafflar 7st, smörgåsknivar 7st, knivar 4st, kaffeskedar 20st, soppslev, tårtspade samt såsslev. Bruksslitage, repor, kaffeskedar bl.a. med graverat monogram. (Knivarnas längd 16-16,5, vikt exklusive knivar 952g., knivarnas vikt 436g.)
4 600 SEK | 2019-12-05 17:28 |
4 400 SEK | 2019-12-07 20:11 |
4 000 SEK | 2019-12-05 23:37 |
3 600 SEK | 2019-12-05 17:44 |
100 SEK | Start price |