Bordsgafflar 6st, bordsknivar 12st, bordsskedar 6st, smörgåsgafflar 6st, fiskknivar 6st, fiskgafflar 6st samt serveringssked. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 20,5, vikt exklusive knivar 1448g., knivarnas vikt 928g.)
9 200 SEK | 2019-12-08 12:03 |
9 000 SEK | 2019-12-08 10:09 |
8 000 SEK | 2019-12-08 11:29 |
6 800 SEK | 2019-12-05 14:44 |
6 200 SEK | 2019-12-05 20:18 |
4 600 SEK | 2019-12-05 16:03 |
500 SEK | 2019-12-05 15:06 |
100 SEK | Start price |