Betsad träkolv, med skuren dekor växtslingor. Detaljer i stål, med graverad dekor. Pipfäste med pärlbård. Räfflad pipa. Laddstock i mässing. Signerad. Kolven framtill med spricka/skada. Slitage. (Längd 122)
19 500 SEK | 2020-01-12 09:56 |
19 000 SEK | 2020-01-12 11:27 |
14 000 SEK | 2020-01-11 17:39 |
12 000 SEK | 2020-01-10 15:01 |
9 600 SEK | 2020-01-11 17:07 |
8 400 SEK | 2020-01-11 13:30 |
7 600 SEK | 2020-01-11 10:46 |
2 000 SEK | 2020-01-10 08:45 |
1 400 SEK | 2020-01-10 13:54 |
1 200 SEK | 2020-01-10 09:28 |
800 SEK | 2020-01-10 08:24 |
700 SEK | 2020-01-10 07:04 |
600 SEK | 2020-01-10 03:01 |
500 SEK | 2020-01-09 20:35 |
250 SEK | 2020-01-09 21:34 |
100 SEK | Startpris |