Olja på duk, "Aprilkatt". Signerad. (23,5x20)
4 200 SEK | 2020-02-02 11:59 |
4 000 SEK | 2020-01-31 19:54 |
3 400 SEK | 2020-02-01 14:20 |
3 000 SEK | 2020-01-30 18:51 |
2 300 SEK | 2020-01-21 09:43 |
100 SEK | Startpris |