Delvis förgylld brons. Med dekor av kvinnofigur och allegori över astronomi. Delvis emaljerad urtavla. Nyckel och pendel finns. Enstaka dekorbortfall. Ytslitage, fläckar. Emaljsprickor. (Höjd 46, bredd 35)
4 000 SEK | 2020-02-02 11:58 |
3 800 SEK | 2020-02-02 11:57 |
3 400 SEK | 2020-02-02 11:54 |
2 900 SEK | 2020-02-01 17:41 |
2 500 SEK | 2020-01-31 15:45 |
2 300 SEK | 2020-01-31 10:07 |
600 SEK | 2020-01-30 23:15 |
550 SEK | 2020-01-30 22:37 |
500 SEK | 2020-01-30 22:44 |
100 SEK | Startpris |