Med reliefdekor av romantisk scen. Invändigt förgylld. Ostämplad. (Längd 7, vikt 87g.)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordstjärnan.
2 600 SEK | 2020-03-15 11:23 |
2 500 SEK | 2020-03-15 11:43 |
2 200 SEK | 2020-03-15 11:16 |
1 600 SEK | 2020-03-14 14:37 |
1 500 SEK | 2020-03-14 13:44 |
850 SEK | 2020-03-14 11:48 |
550 SEK | 2020-03-13 17:47 |
500 SEK | 2020-03-13 07:07 |
450 SEK | 2020-03-13 17:35 |
350 SEK | 2020-03-12 19:17 |
250 SEK | 2020-03-13 00:30 |
100 SEK | Startpris |