Betsad träkolv, pipa och bleck i stål, stämplad DS samt SB. Pipan med kronstämpel. Laddstock i trä. Slitage, renoverad. (Längd 56)
21 500 SEK | 2020-04-05 08:23 |
21 000 SEK | 2020-04-04 08:41 |
20 000 SEK | 2020-04-03 21:30 |
18 000 SEK | 2020-04-04 08:27 |
16 000 SEK | 2020-04-03 11:55 |
10 500 SEK | 2020-04-02 21:17 |
5 400 SEK | 2020-04-02 23:29 |
2 500 SEK | 2020-04-02 21:18 |
800 SEK | 2020-04-02 19:19 |
150 SEK | 2020-04-02 19:25 |
100 SEK | Start price |