11. Fjäderdriven bil, Bing, Tyskland, 1920/30-tal

Litograferad plåt. Nyckel finns. Slitage, enstaka bortfall, bula. (Längd 33)

Varenr 309835
Udvalgt

5 April 2020 12:00

Hammerslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 4 000 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

4 000 SEK2020-04-04 23:49
3 800 SEK2020-04-04 23:34
3 600 SEK2020-04-03 23:45
3 400 SEK2020-04-04 01:42
3 000 SEK2020-04-03 22:14
2 400 SEK2020-04-03 23:35
2 100 SEK2020-04-03 21:04
2 000 SEK2020-04-03 15:28
1 200 SEK2020-04-02 19:26
1 100 SEK2020-04-03 11:32
200 SEK2020-04-02 19:19
150 SEK2020-04-02 19:18
100 SEK Startpris

2020-04-05 Månadsauktion , Söndag 5 april kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Vänligen kontakta oss för att boka tid för visning. Vi kommer att ha flera visningstider och antalet besökare per visningstillfälle är begränsat.

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms