Olja på träskiva. "A man and a woman reading a paper". Osignerad, i senare ram. (16,5x12)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordstjärnan.
2 400 SEK | 2020-04-05 11:31 |
2 300 SEK | 2020-04-05 11:58 |
2 000 SEK | 2020-04-05 11:50 |
1 600 SEK | 2020-04-05 10:51 |
1 300 SEK | 2020-04-04 19:59 |
1 200 SEK | 2020-04-03 21:02 |
1 000 SEK | 2020-04-03 12:49 |
450 SEK | 2020-04-02 20:08 |
250 SEK | 2020-04-02 23:52 |
100 SEK | 2020-04-02 18:57 |
100 SEK | Start price |