22. Brosch i silver och guld, 1900-talets första hälft

Med gammalslipade diamanter och en smaragd. Stenar bl.a. med naggar. (Längd 40mm, vikt 14,6g.)

Varenr 310274

5 April 2020 12:00

Hammerslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 3 800 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

3 800 SEK2020-04-04 22:10
3 600 SEK2020-04-04 15:38
3 400 SEK2020-04-04 20:01
1 900 SEK2020-04-03 11:50
150 SEK2020-04-02 20:58
100 SEK2020-04-02 19:23
100 SEK Startpris

2020-04-05 Månadsauktion , Söndag 5 april kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Vänligen kontakta oss för att boka tid för visning. Vi kommer att ha flera visningstider och antalet besökare per visningstillfälle är begränsat.

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms