Olja på träskiva, klassisk interiör med figur. Signerad. Fläckar, ram med dekorskador. (65x57)
750 SEK | 2020-04-04 21:16 |
700 SEK | 2020-04-03 16:06 |
500 SEK | 2020-04-03 09:36 |
200 SEK | 2020-04-03 15:17 |
100 SEK | 2020-04-02 23:46 |
100 SEK | Start price |