Grafikmapp, "Italienska trädgårdar". Innehållande 5st litografier samt samt bemålat omslag. Signerade och numrerade. Daterat 1975. (Bladmått 47x37)
11 500 SEK | 2020-04-25 07:16 |
11 000 SEK | 2020-04-23 23:32 |
10 500 SEK | 2020-04-09 13:44 |
600 SEK | 2020-04-23 22:50 |
500 SEK | 2020-04-23 20:51 |
250 SEK | 2020-04-23 19:13 |
150 SEK | 2020-04-23 18:48 |
100 SEK | Start price |