Bordsskedar 12st, bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, dessertskedar 12st, smörgåsknivar 12st, smörgåsgafflar 12st, kaffeskedar 8st, såsslev, serveringssked, smörknivar 2st samt ostkniv. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Bordsknivarnas längd 20,5, vikt exklusive knivar 1720g., knivarnas vikt 1075g.)
8 000 SEK | 2020-04-26 11:57 |
7 800 SEK | 2020-04-22 10:50 |
7 400 SEK | 2020-04-25 20:38 |
5 400 SEK | 2020-04-23 19:52 |
100 SEK | Start price |