Grafikmapp, "5 brev från byn". Innehållande 5st litografier samt mapp med bemålat omslag. Signerade och numrerade. Daterade 1973. (Största bladmått 63x47)
23 000 SEK | 2020-04-26 11:50 |
22 500 SEK | 2020-04-26 10:44 |
20 000 SEK | 2020-04-26 09:40 |
19 000 SEK | 2020-04-25 07:15 |
10 500 SEK | 2020-04-09 13:46 |
5 200 SEK | 2020-04-23 20:59 |
500 SEK | 2020-04-23 20:52 |
250 SEK | 2020-04-23 19:14 |
150 SEK | 2020-04-23 18:49 |
100 SEK | Start price |