Bronserad och förgylld. Konturerat krön. Avslut med snäckformation.Fasettslipat glas. Senare glas, färgbortfall, bakstycke något maskstunget, krönande dekor med lagning. (Höjd 170, bredd 51)
4 800 SEK | 2020-04-26 12:00 |
4 600 SEK | 2020-04-26 12:02 |
3 200 SEK | 2020-04-25 18:25 |
3 000 SEK | 2020-04-25 13:11 |
2 700 SEK | 2020-04-25 11:56 |
2 600 SEK | 2020-04-24 21:26 |
2 500 SEK | 2020-04-24 11:25 |
350 SEK | 2020-04-23 20:53 |
250 SEK | 2020-04-23 22:19 |
150 SEK | 2020-04-23 21:53 |
100 SEK | Start price |