Bruksslitage, repor. (Skedarnas längd 12, vikt 220g.)
1 400 SEK | 2020-04-25 22:32 |
1 400 SEK | 2020-04-26 12:04 |
1 200 SEK | 2020-04-25 20:56 |
650 SEK | 2020-04-25 13:12 |
600 SEK | 2020-04-24 21:18 |
550 SEK | 2020-04-23 19:53 |
100 SEK | Start price |