Kolv i björk. Varbygel och kappa av mässing. Stämplad "H 1862". Laddstock i trä. Främre fäste saknas, slitage, kolv med sprickor, han med avslag. (Längd 129)
1 600 SEK | 2020-04-26 08:59 |
1 500 SEK | 2020-04-26 00:57 |
1 300 SEK | 2020-04-26 00:39 |
1 200 SEK | 2020-04-26 00:22 |
1 000 SEK | 2020-04-24 09:01 |
450 SEK | 2020-04-24 19:28 |
200 SEK | 2020-04-24 16:22 |
100 SEK | 2020-04-23 22:03 |
100 SEK | Start price |