Bordsskedar 12st, bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, en matgaffel, en matsked, efterrättsskedar 12st, smörgåsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, kaffeskedar 10st, smörknivar 4st, kompottskedar 2st samt såsslev. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Bordsknivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 1830g., knivarnas vikt 1210g.)
8 600 SEK | 2020-05-17 11:54 |
8 400 SEK | 2020-05-17 09:12 |
8 000 SEK | 2020-05-17 08:22 |
7 000 SEK | 2020-05-16 11:28 |
6 400 SEK | 2020-05-14 22:51 |
6 000 SEK | 2020-05-14 19:35 |
100 SEK | 2020-05-14 19:08 |
100 SEK | Startpris |