Urtavla med emaljmålad erotisk scen, mekanisk funktion. Urtavlan otydligt signerad. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanters ej. Ytslitage, boetten missfärgad. (Diameter 45mm)
4 800 SEK | 2020-05-15 12:53 |
4 600 SEK | 2020-05-17 09:31 |
4 200 SEK | 2020-05-15 09:20 |
500 SEK | 2020-05-15 04:41 |
200 SEK | 2020-05-14 19:09 |
200 SEK | 2020-05-14 22:12 |
100 SEK | 2020-05-14 18:59 |
100 SEK | Startpris |