Bordsknivar 6st, matskedar 6st, matgafflar 6st, smörgåsknivar 6st, smörgåsgafflar 6st, dessertskedar 6st, smörkniv, osthyvel, såsslev samt tårtspade. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Total vikt 1960g., bordsknivarnas längd 20,5)
7 200 SEK | 2020-06-07 11:45 |
7 000 SEK | 2020-06-07 10:29 |
6 400 SEK | 2020-06-07 10:49 |
5 400 SEK | 2020-06-05 22:50 |
4 600 SEK | 2020-06-05 20:15 |
3 000 SEK | 2020-06-04 20:58 |
100 SEK | Startpris |