Med så kallat Fitzhugh-mönster. Mattallrikar 15st, förrättstallrikar 2st, assietter 3st, uppläggningsfat 4st samt terrin med lock. Naggar, några delar med spricka, repor. (Tallrikarnas diameter 25)
6 000 SEK | 2020-07-26 11:56 |
5 800 SEK | 2020-07-26 11:18 |
5 600 SEK | 2020-07-26 09:21 |
4 200 SEK | 2020-07-26 10:31 |
3 400 SEK | 2020-07-26 10:14 |
2 100 SEK | 2020-07-25 20:20 |
2 000 SEK | 2020-07-25 11:36 |
1 500 SEK | 2020-07-24 11:07 |
1 100 SEK | 2020-07-24 10:15 |
650 SEK | 2020-07-24 08:43 |
550 SEK | 2020-07-24 00:10 |
500 SEK | 2020-07-23 20:18 |
450 SEK | 2020-07-23 23:24 |
150 SEK | 2020-07-23 23:16 |
100 SEK | Start price |