Olja på duk, havsbild med Kronborgs slott i bakgrund. Signerad. Duklagning med retusch. (35x50)
2 600 SEK | 2020-07-26 11:49 |
2 500 SEK | 2020-07-25 16:32 |
2 400 SEK | 2020-07-25 22:34 |
2 100 SEK | 2020-07-25 13:08 |
1 000 SEK | 2020-07-23 20:47 |
900 SEK | 2020-07-24 11:34 |
100 SEK | Start price |