Bronserad och förgylld. Oval form. Krön i form av rosett. Dekorerad med bl.a. pärlbård. Ljusarmar i mässing. Krön med lagningar/skada. Torrsprickor, förgyllningsbortfall. (Höjd 69)
11 500 SEK | 2020-07-24 10:24 |
11 000 SEK | 2020-07-26 11:33 |
9 000 SEK | 2020-07-25 22:30 |
8 000 SEK | 2020-07-24 15:22 |
2 400 SEK | 2020-07-24 08:47 |
1 500 SEK | 2020-07-23 19:39 |
1 000 SEK | 2020-07-24 08:17 |
900 SEK | 2020-07-24 00:05 |
800 SEK | 2020-07-23 20:49 |
700 SEK | 2020-07-23 20:29 |
600 SEK | 2020-07-23 19:59 |
100 SEK | Start price |