Tekoppar 12st, tefat 12st, assietter 11st, gräddkanna, sockerskål med lock samt tekanna. Gräddkannan med mynningslagning, en kopp med nagg. Bruksslitage, fläckar. (Kopparnas höjd 6, diameter 9)
18 500 SEK | 2020-07-25 09:42 |
18 000 SEK | 2020-07-26 11:32 |
14 000 SEK | 2020-07-25 19:35 |
4 200 SEK | 2020-07-24 18:51 |
4 000 SEK | 2020-07-24 15:54 |
1 500 SEK | 2020-07-23 19:31 |
1 300 SEK | 2020-07-23 18:54 |
300 SEK | 2020-07-23 18:51 |
100 SEK | Start price |