Porslin. Lagningar, retuscher, naggar. (Höjd 20,5)
5 800 SEK | 2020-07-26 10:16 |
5 600 SEK | 2020-07-26 11:37 |
3 400 SEK | 2020-07-26 11:31 |
1 500 SEK | 2020-07-26 09:58 |
1 000 SEK | 2020-07-25 22:11 |
700 SEK | 2020-07-25 12:43 |
600 SEK | 2020-07-24 10:42 |
550 SEK | 2020-07-23 23:48 |
250 SEK | 2020-07-23 23:20 |
150 SEK | 2020-07-23 19:32 |
100 SEK | Start price |